Робоча поїздка міського голови до старостинських округів громади

Дата: 06.07.2023 17:45

Сьогодні з робочою поїздкою міський голова Сергій Гаджук, його заступники та начальник юридичного відділу побували у Русавському, Тростянецькому та Гальжбіївському старостинських округах.

Під час візиту разом зі старостами перевірили роботу у старостатах та стан приміщень.

Була можливість поспілкуватись і з мешканцями, дізнатись про їхні нагальні питання. Мешканці всіх трьох старостинських округів підняли важливе питання відсутності поштових відділень. Зазначимо, що Ямпільська міська рада з цього приводу звернулась з офіційним листом до керівництва Укрпошти.

Крім того, малозабезпеченим сім’ям передали продуктові набори, які надійшли за сприяння депутата обласної ради Володимира Кістіона.

У Русавському старостинському окрузі обговорили поточні ремонтні роботи, що проводяться у місцевому Будинку культури.

У Тростянецькому старостинському окрузі узгодили заключні моменти пов’язані із встановлення дитячого майданчика у селі Гонорівка, який закуплений міською радою.

А в Гальжбіївському старостинському окрузі обговорили питання щодо заміни твердопаливного котла та вікон у старостаті. Також узгодили встановлення дитячого майданчика у селі Біла.

Опрацювали питання з благоустрою по населеним пунктам у зазначених старостатах та надали свої вказівки щодо подальших дій в цьому та інших напрямках.