У громаді відбулись зустрічі з родинами захисників та захисниць

Дата: 05.07.2023 15:17

Сьогодні міський голова Сергій Гаджук спільно із головою Могилів-Подільської військової адміністрації Юрієм Яцуком та начальником 2-го відділу Могилів-Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віктором Понкрашовим зустрічались з родинами захисників та захисниць, які призвані до лав Збройних Сил України та зі зброєю у руках боронять рідну землю від російського агресора. Така зустріч відбувається вдруге, наразі спілкувались з родинами тих, кого призвали після жовтня місяця 2022 року.

Зустрічі відбувались по локаціях в населених пунктах громади – Клембівка, Дзигівка, Велика Кісниця, Ямпіль, Буша, куди організовано підвіз із сусідніх населених пунктів старостинських округів громади.

Поспілкувались з родинами, обговорили актуальні питання, що їх турбують.

Після проведення зустрічі родинам військових передали продуктові набори від гуманітарного штабу Вінницької обласної військової адміністрації.

Загалом, на зустріч було запрошено більше 378 сімей. Відкрите спілкування та підтримка додають віри в Перемогу.