ЯМПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Вінницька область, Могилів-Подільський район

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі

Дата: 03.07.2023 15:29
Кількість переглядів: 57

Фото без опису

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик закупівлі послуг з гідродинамічного очищення дощоприймачів  системи зливової каналізації по вулиці Соборній в м. 

    Ямпіль (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

 

 Ямпільська міська рада Вінницької області інформує про проведення відкритих торгів з особливостями на закупівлю послуг з гідродинамічного очищення дощоприймачів  системи зливової каналізації по вулиці Соборній в м. Ямпіль у 2023 році код ДК 021:2015:90470000-2  Послуги з чищення каналізаційних колекторів.

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань

Ямпільська міська рада Вінницької області

Код за ЄДРПОУ

03772660

Юридична адреса

24500, Вінницька область м. Ямпіль вул. Свободи, 132

Місця надання послуг

м. Ямпіль вул. Свободи, 132

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності)

Послуги з гідродинамічного очищення дощоприймачів  системи зливової каналізації по вулиці Соборній в м.  Ямпіль

Код ДК 021:2015:90470000-2  Послуги з чищення каналізаційних колекторів.

Вид, ідентифікатор процедури закупівлі і дата оголошення

Відкриті торги з особливостями.

UA-2023-06-28-005594-a

28 червня 2023 року

Очікувана вартість предмета закупівлі

290000,00 грн.

 

- Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Кошторисні призначення, щодо закупівлі послуг з гідродинамічного очищення дощоприймачів  системи зливової каналізації по вулиці Соборній в м.  Ямпіль (Код ДК 021:2015:90470000-2  Послуги з чищення каналізаційних колекторів) згідно рішення 29 сесії 8 скликання № 1543 від 16.12.2022 року «Про бюджет Ямпільської міської територіальної громади на 2023 рік» складають 290000,00 грн.

  • Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість закупівлі за кодом ДК 021:2015:90470000-2  Послуги з чищення каналізаційних колекторів складає 290000,00 грн. Розрахунок очікуваної вартості послуг здійснено на підставі закупівельних цін попередніх закупівель. Як основа, для встановлення очікуваної вартості послуг, використовувались як ціни власних попередніх закупівель (укладених договорів) на закупівлю цих послуг так і ціни відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель «Prozorro» та основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку України на 2023 рік, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 р. №671, а також на підставі пункту 1 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджено наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 року  № 275, а саме методом порівняння ринкових цін. Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Водночас, розпоряднику (одержувачу) бюджетних коштів необхідно обов’язково враховувати вимоги частини першої статті 23 БКУ та частини четвертої статті 48 БКУ, які забороняють взяття розпорядниками (одержувачами) бюджетних зобов’язань та здійснення платежів без відповідних бюджетних асигнувань, що в свою чергу надаються відповідно до встановлених бюджетних призначень.

  • Нормативно-правове регулювання.

Надання послуг повинно здійснюватися відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. № 2189-VIII та Методичних рекомендацій із забезпечення ефективного відведення поверхневих вод, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального  господарства України від 23.12.2010 року N 470.  

Якість послуг повинна відповідати:

  • Державним санітарним нормам та правилам утримання територій населених місць, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України 17.03.2011 № 145;
  • Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»;
  • Закону України «Про охорону атмосферного повітря» та інших діючих нормативних документів.
  • Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі.

В зв’язку з вищевикладеним замовник прийняв рішення відповідно таких технічних характеристик предмета закупівлі:

Обсяг та місце надання послуг – Надання послуг з послуг з гідродинамічного очищення дощоприймачів  системи зливової каналізації по вулиці Соборній в м. Ямпіль

Обсяги робіт:

 

№ з/п

Найменування робіт та витрат

Одиниця виміру

Кількість

 

вулиця Соборна м. Ямпіль

 

 

1

Очищення каналізаційних колекторів: діаметром до 600мм каналопромивальною машиною

м

310

2

Очищення каналізаційних колодязів глибиною до 3 м з відкачуванням мулу. Маса осаду до 300 кг

шт.

13

 

Місце надання послуги:

вул. Соборна, м. Ямпіль, Могилів-Подільський район, Вінницька область.

 

Послуги повинні надаватись спеціалізованими транспортними засобами/машинами для проведення відповідних робіт.

Послуги надаються протягом дії Договору в залежності від виробничої необхідності Замовника. Початок надання послуг визначає Замовник. Послуги надаються не пізніше наступного дня з моменту отримання Заявки від Замовника (факсимільна або електронна копія), дату початку надання послуг визначає Замовник. Замовник направляє заявку Виконавцю засобами зв'язку або за електронною адресою.

Учасник визначає ціну послуг, які він пропонує виконати, з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені. До розрахунку ціни входять усі види послуг. Не врахована Учасником вартість окремих послуг не сплачується Замовником окремо, а витрати на їх виконання вважаються врахованими у загальній ціні його пропозиції.

До розрахунку ціни пропозиції Учасника не включаються витрати понесені ним у процесі здійснення процедури закупівлі.

У вартість послуг має входити весь перелік витрат, які несе Учасник (страхування, витрати на паливно-мастильні матеріали, витрати на добові тощо).

Техніка, яка буде задіяна для надання послуг повинна якісно і технічно відповідати технології надання вказаних послуг з водієм та заправлена паливно-мастильними матеріалами.

Техніка виконавця повинна бути технічно справна, мати технічній огляд, необхідні розпізнавальні знаки.

Учасник несе повну матеріальну відповідальність за охорону своєї техніки, її комплектуючих та паливно-мастильних матеріалів

Заправка, подача техніки на об’єкт та інші супутні витрати повинні бути включені до ціни пропозиції.

Послуги, які становлять предмет закупівлі, повинні виконуватися з належною якістю та відповідно до встановлених чинним законодавством України норм та технічних характеристик.

В разі виявлення Замовником при візуальному обстеженні неякісного надання послуг Учасником, про що представниками Замовника за результатами перевірки складається акт - претензія, Замовник не сплачує учаснику за неякісно виконані послуги (згідно складеного акту - претензії).

Учасник повинен забезпечити дотримання правил охорони праці та техніки безпеки, використовувати обладнання та матеріали, які не спричиняють шкоди довкіллю, не допускати забруднення навколишнього середовища паливно-мастильними матеріалами, які використовуються в процесі експлуатації техніки при наданні послуг.

Строк надання послуги: з дати укладення договору по 31 грудня 2023 року.

Місце надання послуги: Вінницька область Могилів-Подільський район м. Ямпіль

 

 

Юридичний відділ Ямпільської міської ради

 

 

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь