Вітаємо з Днем народження Гречанюк Валентину – члена виконавчого комітету Ямпільської міської ради!

Дата: 28.07.2023 09:05

Шановна Валентино Миколаївно!

Прийміть щирі поздоровлення і найкращі побажання з нагоди Вашого Дня народження!

Нехай Ваша доля буде багатою на міцне здоров’я і людське щастя. Хай Вас завжди підтримують рідні люди, у Вашому домі панують мир і добро, мудрість та виваженість. Нехай щедра доля буде прихильною до Вас, даруючи радість життя та незрадливу вдачу!

Нових вам успіхів, твердості і віри, невичерпної енергії, справжньої товариської підтримки, творчої наснаги на многії літа!

З повагою  -  міський голова Сергій Гаджук, депутатський корпус та   виконавчий комітет міської ради