Відкрили експозицію в пам'ять за загиблими

Дата: 28.06.2023 16:58

У Ямпільській громаді сьогодні задля збереження пам'яті про велич подвигу у війні, вдячності та поваги до кожного, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України, в Краєзнавчому музеї відкрили експозицію «Галерея пам’яті».

«Галерея пам’яті» - це світлини та інфографіка про кожного   загиблого захисника з рідної Ямпільщини.

На відкриття були запрошені родини загиблих. Також вшанувати пам'ять долучились  друзі й побратими, представники влади та жителі громади.  Зала музею була переповнена  - людьми, слізьми та співпереживаннями.

Зі словами скорботи  звернувся до присутніх міський голова «… Ми не маємо права забувати імена тих, завдяки кому ми продовжуємо існувати! Пам'ять про кожного має жити. Кожне ім'я не повинно піти в небуття, це наш обов'язок».

В музеї поряд зі світлинами воїнів представлені експонати, які надали родини загиблих – особисті речі, військова форма, шеврони, а також те, що вціліло на полі бою.

Відтепер увіковічені імена наших місцевих військовослужбовців, які віддали своє життя заради майбутнього України, заради кожного з нас. Сьогодні ми завдячуємо кожним новим днем нашим Захисникам і Захисницям. Ще ніколи український народ так не залежав від наших хоробрих військовослужбовців, які з перших днів війни проти росії залишили рідні домівки та близьких людей, показуючи всьому світові любов до Батьківщини.

Музей працюватиме щоденно в робочий час.

Вічна пам’ять Воїнам! Слава Україні! Слава українським Захисникам!

На зображенні може бути: 4 людини, пам’ятник та натовп  Можливо, це художній твір 9 людей  На зображенні може бути: 3 людини  Можливо, це художній твір 6 людей

На зображенні може бути: 5 людей  Можливо, це ілюстрація 5 людей

На зображенні може бути: 6 людей