ДЕНЬ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Дата: 25.06.2023 09:10

Митна служба - один з основних атрибутів держави. Проголошення державного суверенітету і незалежності України в 1991 році зумовило нагальну потребу в забезпеченні належного захисту економічних інтересів країни.

Сучасні взаємовідносини між державами характеризуються посиленням економічних і торгових зв’язків, модернізацією і введенням нових транспортних коридорів з напруженим ритмом роботи, небаченим розвитком туризму та активізацією представників ділових, суспільних, спортивних та багатьох інших сфер. Саме тому сьогодні зростає роль митниці, високопрофесійна робота якої гарантує стабільність міждержавних зв’язків, стає своєрідною «візиткою» держави.

Вітаю з Днем митника і від душі бажаю не втрачати пильності на своєму посту, завжди бути вірним стражем закону і порядку кордонів, бажаю не знати втоми і зневіри, бажаю успіхів в роботі і удачі на життєвому шляху.

Також  хочеться побажати здоров’я, щастя, спокою і терпіння. Щоб кожна ваша робоча зміна проходила тихо і мирно, без пригод, щоб ви завжди поверталися до своїх рідних.

З повагою – міський голова Сергій Гаджук