ПРИВІТАННЯ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Дата: 23.06.2023 09:08

Шановні державні службовці!

Вітаю вас із професійним святом – Днем державної служби України!

Зараз ми з вами проживаємо дуже важкий та бентежний час, сповнений втрат, небезпек та випробувань. Ваша робота завжди була нелегкою і відповідальною. В умовах війни турбот та випробувань, на жаль, стало набагато більше.

Суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

Зичу вам ніколи не здавати впевнених позицій, завжди нести свою службу успішно і гордо! Нехай кожен день приносить задоволення від роботи, а родинне тепло та затишок допомагають у виконанні професійного обов’язку.

Мирного неба та перемоги нашій державі! Міцного здоров`я, спокою та благополуччя – кожному з нас!

З повагою - міський голова Сергій Гаджук