ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 13.06.2023 17:22

Немає опису світлини.

13 червня 2023 року у залі засідань Ямпільської міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Вів засідання міський голова – Сергій Гаджук.

Присутніми були 22 члени виконавчого комітету.

На розгляд виконавчого комітету винесено 31 питання.

✅Зокрема заслухали та схвалили звіт про роботу відділення соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Ямпільського територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Ямпільської міської ради за 2022рік.

✅Підвели підсумки проведення двомісячника з благоустрою на території населених пунктів Ямпільської міської територіальної громади.

✅Затвердили окремими рішеннями переліки інформаційних та технологічних карток, що надаються через управління «ЦНАП» Ямпільської міської ради

✅Прийняли рішення про завершення приватизації об’єкта малої приватизації – будинку тваринника з молочним блоком.

✅Ще одне рішення стосувалось повідомної реєстрації колективного договору.

✅Затвердили поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для КП «Довжоцький обрій».

✅Прийняли рішення про підготовку підприємств ЖКГ і об’єктів соціальної сфери Ямпільської міської територіальної громади до роботи в умовах осінньо- зимового періоду 2023-2024 років».

✅Схвалили окремі рішення щодо проєктів рішень Ямпільської міської ради.

✅Також розглянуто та прийнято рішення щодо 12 питань за поданням служби у справах дітей.

В підсумку, всі питання порядку денного розглянуті та прийняті по них відповідні рішення.