ЯМПІЛЬЩИНА: ПРО РОЗВИТОК ТУРИЗМУ НА УМАНСЬКОМУ ФОРУМІ

Дата: 13.06.2023 10:02

9-10 червня делегація Ямпільської міської ради на чолі з міським головою Сергієм Гаджуком прийняли участь у Туристично-економічному форумі "Туризм в Україні: вимоги сьогодення", що відбувався в місті Умань.

Організаторами заходу стали Уманська міська рада та АРР Таврійського об'єднання територіальних громад на чолі з Павло Ярмій.

Метою форуму стало:

- створення платформи для спілкування та побудова партнерства;

- підтримка малого та середнього бізнесу в сфері агротуризму;

- обговорення проблем і нових проєктів розвитку туризму в Україні в умовах сьогодення та методології розбудови економіки громад під час війни;

- перспективи розвитку кластерної моделі розвитку туристичних дестинацій;

- презентація агротуристичного кластеру «Шляхами Трипільської Праматері» як території конструктивних рішень для інших секторів економіки.

Захід відвідали понад 150 учасників.

На форумі громади, в тому числі і наша Ямпільська - представляли розроблені туристичні пропозиції для розвитку туризму на місцях. Про Ямпільщину розповідали Людмила Майорова, Олександр Рузяк та Мирослава Марченко.

Підсумком форуму стало підписання Меморандуму про співпрацю в напрямах забезпечення позитивного результату реалізації на території Черкаської, Кіровоградської та Вінницької областей проєкту «Агротуристичний кластер #ШляхамиТрипільськоїПраматері». Будемо співпрацювати з 18 громадами, Агенціями регіонального розвитку Вінницької та Черкаської областей, Національним дендрологічним парком «Софіївка» Національної академії наук України, Державним історико-культурним заповідником «Трипільська культура» та АРР Таврійського об'єднання територіальних громад.

#Ямпільська_міська_рада

#Ямпільська_громада