РОБОЧА ЗУСТРІЧ НА БАЗІ РЕАБІЛІТАЦІЙНОГО ВІДДІЛЕННЯ ЛІКАРНІ

Дата: 09.06.2023 12:16

На зображенні може бути: 3 людини

Вчора міський голова Сергій Гаджук відвідав в рамках робочої зустрічі сучасне реабілітаційне відділення Ямпільської територіальної лікарні, що повноцінно працює вже шість місяців.

Сергій Іванович оглянув відділення, що функціонує на 3-му поверсі лікарні, поспілкувався з пацієнтами, лікарями та персоналом. Команда фахівців із реабілітаційної медицини допомагає людям одужати після різного роду неврологічних захворювань та травм.

На зображенні може бути: 3 людини, акупунктура та лікарня

Зазначимо, що за кошти місцевого бюджету в дане відділення закуплено устаткування та обладнання для роботи. Сума виділених коштів складає 600 тис.грн.

За період його роботи тут вже пролікували понад 330 пацієнтів – 230 стаціонарно та більше 100 осіб амбулаторно.

На зображенні може бути: 2 людини, люди усміхаються та лікарня

Кваліфікована допомога, розповіли медики, необхідна кожному, хто переніс інсульт, черепно-мозкову травму, перелом, ампутацію або інше важке захворювання. Використання ж сучасних підходів забезпечує комфортні умови перебування у закладі, мотивує хворих та підтримує їх стабільний психологічний стан.

Інтенсивна реабілітація, наголошують лікарі, допомагає відвідувачам відділення покращити якість власного життя та зробити його більш незалежним, навчитися самообслуговуванню, зняти больові симптоми та адаптуватися до реального життєвого середовища.

На зображенні може бути: 6 людей та лікарня