РАДІСТЬ ТА ВЕСЕЛОЩІ: ГРОМАДА ВІДЗНАЧИЛА ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2023 16:50

01 червня Ямпільська громада весело та яскраво відзначила Міжнародний день захисту дітей. Місто та села наповнились веселощами, піснями та танцями.

Починаючи з 10 години на площі поблизу міського фонтану  Центр культури та дозвілля розпочав свято концертною програмою - вокальні та танцювальні номери представляли учні Ямпільської мистецької школи та міського будинку дитячої та юнацької творчості, а на стометрівці по вулиці Свободи було чимало розваг для дітвори.

З вітальним словом до дітей та їх батьків звернувся секретар Ямпільської міської ради Вадим Семенюк і побажав дітворі добра, усмішок, позитиву, віри в перемогу України та захист ЗСУ, а також гарного відпочинку під час літніх канікул.

В музеї образотворчого мистецтва проводили майстер-класи з виготовлення прикрас. Традиційно і у бібліотеках громади відбулись виставкові заходи.На зображенні може бути: 1 особа та текст

На зображенні може бути: 16 людей та натовп

По вулиці Незалежності працювали атракціони.

Спільно від Ямпільської міської ради та депутата обласної ради Володимира Кістіона малечу пригощали  солодощами.

На зображенні може бути: 4 людини та текст

Місцеві рятувальники надавали можливість приміряти професійне спорядження  та «покермувати» пожежною машиною.

На зображенні може бути: 5 людей та натовп

Дитинство – найкраща пора в житті кожної людини, спогади про яку ми проносимо через все своє життя – сьогодні маленькі ямпільчани вражень набрались та зарядились позитивом.

Подібні заходи відбулись і у більшості  старостинських округів Ямпільської громади.

Спільними зусиллями сьогодні свято вдалось – діти щасливі та задоволені.