РОБОТА КОМУНАЛЬНИКІВ

Дата: 31.05.2023 16:19

Комунальні служби постійно працюють для покращення комфортності міста та сіл нашої громади.

✔️У місті Ямпіль комунальники продовжують роботи з будівництва сходів на міському кладовищі.Фото без опису

✔️У Великокісницькому старостинському окрузі комунальники та працівники старостату здійснювали роботу з догляду за насадженнями вздовж кладовища.

На зображенні може бути: трава

✔️У Гальжбіївському старостинському окрузі – прибирали територію біля центральної криниці, покосили газон на місцевому стадіоні, пофарбували зупинку та паркан на мості – до роботи залучались школярі, також вчергове поприбирали на горі «Мохната». КП «Ямпільське міське господарство» провело ремонтування доріг у селах Гальжбіївка та Біла.

На зображенні може бути: 2 людиниНа зображенні може бути: 8 людей та траваНемає опису світлини.На зображенні може бути: трава

✔️Клембівчани активно звільняли від сміття територію кладовищ.

Немає опису світлини.На зображенні може бути: трава

✔️Силами мешканців та працівників Михайлівського та Слободо-Підлісівського старостинських округів відремонтували автобусні зупинки.

На зображенні може бути: 4 людиниНемає опису світлини.

Також у Слободо-Підлісівському старостинському окрузі розпочаті підготовчі роботи по облаштуванню подвір’я біля старостату.

На зображенні може бути: 2 людини, дерево та траваНа зображенні може бути: 1 особа, дерево та трава

В цьому ж окрузі у співпраці із ПРАТ «ПК ПОДІЛЛЯ» прогрейдеровано місцеві дороги.

На зображенні може бути: дорога, залізниця, трава та туманНа зображенні може бути: Храм Василя Блаженного та текст «ባ LIUGONG ONG»

♻️Вкотре закликаємо мешканців гуртуватись, долучатись до прибирання та впорядкування території своїх населених пунктів та біля своїх домоволодінь.

Робота продовжується…