РОБОЧИЙ ВІЗИТ У ГРОМАДУ ОБЛАСНИХ КЕРМАНИЧІВ

Дата: 24.05.2023 14:26

Сьогодні нашу громаду з робочим візитом відвідали голова Вінницької обласної ради В’ячеслав Соколовий зі своїм першим заступником Володимиром Кістіоном та секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

Делегацію зустрічав міський голова Сергій Гаджук разом з керівним складом Ямпільської міської ради.

Фото без описуФото без опису

В рамках візиту делегація відвідала виставку місцевого майстра каменотесного мистецтва – Віталія Гаїни, що була імпровізована на площі біля міської ради. Ознайомились з надзвичайними виробами майстра із  каменя пісковика та були вражені їх філігранністю та унікальністю.На зображенні може бути: текст

Далі здійснили візити на два місцеві підприємства – ПАТ «Ямпільський приладобудівний завод» та ТОВ «Ніка текст плюс».

На зображенні може бути: 1 особа та службовий транспортний засіб

Завод презентував делегатам свої вироби, серед них лічильники газу, електричні котли різної модифікації та устаткування до них.

На зображенні може бути: 4 людини

Досить новими видами продукції є подрібнювач гілок, зерновий екструдер  та косарка садова. До речі, саме ці види продукції підприємство освоїло з минулого року.  Ми як громада налагодили співпрацю з  підприємством, адже  шукали шляхи вирішення проблеми  чим подрібнити гілки, що активно накопичуються при чистці лісосмуг та інших місцевостей. Наразі можемо зазначити, що такими подрібнювачами будуть забезпечені всі старостинські округи громади.

На зображенні може бути: 13 людей

Про всі види продукції на заводі детально розповідав  його керівник Валерій Кожухар. Зараз на підприємстві працює 85 осіб, тоді як до війни їх було майже вдвічі більше. Важливо зазначити, що підприємство орієнтоване не тільки на внутрішній ринок, а й зовнішній. Саме тому їхня продукція постачається в такі країни як Індія, Туркменістан, Вірменія та Узбекистан.

На зображенні може бути: 4 людини

На швейній фабриці делегацію зустрічала виконавчий директор підприємства – Габар Рената, яка детально розповіла про його роботу та провела екскурсію по швейним виробничим цехам.

Немає опису світлини.

Зазначимо, що це молода компанія, яка є виробником спеціалізованого одягу  - військового, спецодягу, робочого одягу.

На зображенні може бути: 5 людей

В контексті сьогоднішніх реалій компанія виготовляє військовий камуфляжний одяг різних типів –  форму літню та зимню, бушлати, фліски, балаклави тощо. Наразі це є основною спеціалізацією. Тут  працює   158  працівників. Середня заробітна плата на підприємстві складає 8000-9000 грн.

На зображенні може бути: 5 людей та освітлення

Після відвідування підприємств біля міської ради В’ячеслав Соколовий разом з Сергієм Гаджуком  вручили подяки волонтерам Ямпільщини, які з перших днів війни допомагають фронту та переселенцям на місцях.

На зображенні може бути: 6 людей та текстНа зображенні може бути: 5 людей та текст

Далі в Ямпільській міській раді відбулась робоча зустріч між делегатами та депутатами, старостами і членами виконавчого комітету ради. Під час зустрічі присутніх ознайомили з роботою Міжрегіонального координаційного штабу  та презентували, що вдалось за рік його роботи втілити в життя.

На зображенні може бути: 9 людей та люди навчаються

На завершення зустрічі міський голова подякував посадовцям з Вінниці та побажав всім плідної співпраці і надалі.