В ГРОМАДІ РОЗПОЧАЛИ РЕМОНТ ДОРІГ

Дата: 18.05.2023 11:45

В межах Ямпільської громади розпочали ямковий ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Дорожники проводять роботи у селі Писарівка.

Працівники укладають нову асфальтну суміш на ушкоджені ділянки дороги, а після каткують.

Зазначимо, виконання ремонтних робіт стало можливим завдяки співпраці Ямпільської міської ради з Вінницьким облавтодором. Роботи проводяться на умовах співфінансування - 50/50 - порівну з місцевого та державного бюджету. Виконуються роботи філією "Томашпільський райавтодор" дочірнього підприємства "Вінницький облавтодор" .

Вчора, міський голова Сергій Гаджук разом із секретарем міської ради Вадимом Семенюком перевірили хід проведення робіт з усунення ямковості та поспілкувались із підрядником.

На зображенні може бути: 4 людини та трава

На зображенні може бути: 2 людини, дорога та трава

«Ми як громада шукаємо шляхи, можливості та фінансування, щоб в умовах воєнного стану зберегти мережу доріг Ямпільщини. Окреслено першочерговий перелік доріг, які не включають автошляхи, де потрібно проводити капітальний ремонт. Ідеться про ті дороги, де спостерігається висока інтенсивність руху. Їх потрібно якомога швидше підлатати, аби вберегти полотно від подальшого і серйознішого руйнування», – зазначив Сергій Іванович.

На зображенні може бути: 1 особа

Роботи триватимуть і на інших визначених участках.