ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ ВЧИТЕЛІВ ІНТЕГРОВАНОГО КУРСУ «ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ» («ПРИРОДНИЧІ НАУКИ») ЯМПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 12.05.2023 17:59

12 травня  2023 року на платформі Meet в онлайн-форматі відбулася  зустріч-семінар вчителів інтегрованого курсу «Пізнаємо природу» («Природничі науки») закладів загальної середньої освіти Ямпільської  громади на тему: « Нові професійні ролі і завдання вчителя в контексті НУШ. Модельні програми. Їх впровадження в практику. Плюси і мінуси модельних програм. Формувальне оцінювання в процесі навчання інтегрованих курсів в контексті змісту Державного стандарту базової середньої освіти на засадах НУШ».

Модератором зустрічі була  Баланюк А.В., консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради.

Своїм досвідом роботи, відповідно до питань семінару,  ділилися:

Продан Н.М.( ОНЗ ЗЗСО І-ІІІст. с.Довжок), Мартинюк Л.С.(філія ЗСО І-ІІст. с.Качківка ОНЗ ЗЗСО І-ІІІст. с.Довжок), Дмитрашик С.В.(ОНЗ ЗЗСО І-ІІІст. с.Дзигівка) ,Олійник В.М.(філія ЗСО І-ІІ ст. с. Писарівка ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Клембівка), Соболевська І.А.(філія ЗСО І-ІІст. с.Северинівка), Катрук К.В. (ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Т. Шевченка м. Ямпіль), Сизотченко Г.О. (філія ЗСО І-ІІ ст. с. Цекинівка ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с. В. Кісниця).

Усі вчителі були  активними учасниками семінару-навчання. Вони  ділилися своїми  думками зі своїми колегами щодо модельної програми та підручників під час викладання інтегрованого курсу в 5 класі в контексті НУШ , їхніми плюсами та мінусами, які у майбутньому потрібно врахувати, педагогічними родзинками, видами та формами навчальної діяльності.

Девізом  спільної зустрічі і роботи  були слова: «Якщо ти відчув вітер змін, не будуй щит, а став вітрила і вільно пливи у відкрите море».

Атмосфера доброзичливості й співпраці сприяла обміну досвідом. Зустріч проходила активно, інформаційно, продуктивно в дружній  обстановці.

Вчителі інтегрованого курсу «Пізнаємо природу» («Природничі науки») закладів загальної середньої освіти Ямпільської  громади не зупиняються на досягнутому, а будуть розвивати свій власний педагогічний талант і  продовжать свою роботу щодо впровадження  НУШ у базову школу.

Разом ми – сила!