ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ СЕРЕД ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ ГРОМАДИ

Дата: 12.05.2023 16:48

Сьогодні, 12 травня, відбулися захоплюючі змагання з міні-футболу серед філій ЗСО ОНЗ І-ІІІ ступенів громади. За перемогу боролися 11 команд, які змагалися одночасно на трьох майданчиках зі штучним покриттям, що розташовані на території стадіону «Колос», центрального парку та ОНЗ НВК: ЗЗСО І ступеня-гімназії.

Суддівство змагань забезпечувала суддівська колегія, до складу якої входили Юрій Пантелейчук, Володимир Мунтян та Віктор Вишневий.

Змагання проходили організовано та злагоджено. Команди були поділені на 2 групи. У першій групі змагалося 7 команд, а в другій – 4 команди.

За результатами змагань, після серії пенальті, у першій групі перемогу здобула команда філії ЗСО І-ІІ ст. с. Гонорівка ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Дзигівка.

Друге місце посіла команда філії ЗСО І-ІІ ст. с. Русава ОНЗ ЗЗСО І ступеня-гімназії м. Ямполя.

Третє місце зайняла команда філії ЗСО І-ІІ ст. с. Буша ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 ім. І. Богуна м. Ямполя.

У другій групі перше місце виборола команда філії ЗСО І-ІІ ст. с. Северинівка ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Довжок.

Друге місце посіла команда філії НВК (ЗДО-ЗСО) І-ІІ ст. с. Михайлівка ОНЗ ЗЗСО №2 ім. І.Богуна м. Ямполя.

Третє місце здобула команда філії ЗСО І-ІІ ст. с. Миронівка ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Т. Шевченка м. Ямполя.

Дякуємо нашим юним спортсменам за цікаву та якісну гру!