ФОРПОСТ: ПОЛЬОВІ ЗБОРИ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКІВ

Дата: 11.05.2023 15:49

з 03 по 05 травня 2023 р. на базі  навчально - тренувального центру громадської організації «Військово-патріотичний клуб «ФОРПОСТ»  проведені навчально-польові збори з учнями 11-х класів ОНЗ Ямпільської територіальної громади.

Протягом двох днів учні відпрацьовували практичні вправи з:

- подолання смуги перешкод,                                                                                                         -вогневої підготовки (неповне розбирання та складання автомата, стрільба з пневматичної зброї),                                                                                                                              -тактичної підготовки (переміщення на місцевості, взаємодія та радіо зв’язок).

Окремо були проведені заняття

-з домедичної підготовки,                                                                                              - основ військової топографії,                                                                                      - основ цивільного захисту                                                                                            - прикладної фізичної підготовки,                                                                                -  тестування зорової пам’яті

На відкритті зборів були міський голова Сергій Гаджук та  начальник  Другого відділу Могилів-Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Віктор Понкрашов.

А також для старшокласників за сприянням командира підрозділу   Національної гвардії була продемонстрована бойова техніка  БТР -60 та його озброєння.

На зображенні може бути: 9 людейНа зображенні може бути: 11 людейНа зображенні може бути: 3 людиниНа зображенні може бути: 4 людинимНа зображенні може бути: 4 людини та скелелазиНа зображенні може бути: 12 людей та трава