ПРОІНФОРМУВАЛИ ПРО СУСПІЛЬНО КОРИСНІ РОБОТИ НА ТЕРИТОРІЇ ЯМПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 05.05.2023 17:23

Сьогодні, 05 травня, в приміщенні Ямпільського управління Могилів-Подільської філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся захід за участю заступника міського голови Михайла Труби та завідувача сектором цивільного захисту та мобілізаційної роботи Ямпільської міської ради Олександра Мартинюка для працездатних осіб, які перебувають на обліку центру зайнятості.

Метою заходу було роз’яснення принципів організації суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Ямпільської громади згідно рішення виконкому міської ради, а саме про те, що до цих видів робіт можуть бути залучені:

-  працездатні особи, у тому числі і ті, що не підлягають призову на військову службу, які за віком і станом здоров’я не мають обмежень до роботи в умовах воєнного стану (крім працездатних осіб, що залучені до роботи в оборонній сфері та сфері забезпечення життєдіяльності населення і заброньовані за підприємствами у період воєнного стану з метою виконання робіт, що мають оборонний характер, а також осіб, залучених до здійснення заходів національного спротиву);

- зареєстровані безробітні;

- інші незайняті особи, в тому числі і внутрішньо переміщені.

Також під час заходу учасників було проінформовано щодо переліку видів суспільно корисних робіт та переліку замовників (підприємств, установ, організацій) цих робіт на території Ямпільської громади, а також щодо шляхів їх фінансування.