6 ТРАВНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ПІХОТИ

Дата: 06.05.2023 09:10

Саме зараз, у важкі дні російської агресії, коли московська орда прийшла на нашу українську  землю, це свято має особливе значення. Завдяки мужності та героїзму воїнів механізованих, мотопіхотних, гірничо-штурмових військових частин та підрозділів Збройних сил  України вдалося зупинити ворога, почати звільнення української землі від московської нечесті. Українська нація зараз покладає велику надію на українських піхотинців. Ви були є і будете головним носієм бойової могутності незалежної Української держави. Ви захищаєте честь і гідність нашого Народу.

Ми схиляємо голову перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за майбутнє України. Вічна слава героям!

Молимось за наших воїнів, які захищають Україну, дякуємо нашим Героям за їхню мужність, стійкість сміливість та патріотизм. Віримо, що вам під силу подолати будь-який шлях! І Перемога буде за нами!

Бажаю всім нашим піхотинцям міцного козацького здоров'я, сімейного благополуччя, успіхів при виконанні бойових завдань і найголовніше — щоб усі українські захисники повертались додому живими та неушкодженими.

міський голова                                           Сергій ГАДЖУК