ЯМПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ПРИЙНЯЛА ПРОГРАМУ «ВЛАСНИЙ ДІМ»

Дата: 01.05.2023 12:49

Минулого тижня на засіданні Ямпільської міської ради було прийнято Програму інвестування житлового будівництва в Ямпільській міській територіальній громаді Вінницької області  «Власний дім» на 2023– 2025 роки.

Метою Програми є створення належних умов життя працівникам галузей медицини, освіти, культури, молодим сім’ям, багатодітним родинам, іншим фахівцям, які працюють в сільській місцевості,  військовослужбовцям та внутрішньо переміщеним особам.

Згідно цієї Програми можна отримати кредит під 3% річних терміном до 15 років. (Умови надання та повернення кредитів за Програмою визначені у Правилах надання пільгових довгострокових кредитів позичальниками, затверджених рішенням 29 сесії 8 скликання Вінницької обласної Ради № 415 від 30 вересня 2022 року.)

Спів розробником та виконавцем Програми є комунальна організація «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву».

Головним завданням Програми є спрямування коштів до обласного бюджету на кредитування громадян в населених пунктах Ямпільської міської територіальної громади.

Надання кредитів відбуватиметься за наступними напрямами:

1. На будівництво нового житла та  на завершення недобудованого житла.
  2. На реконструкцію та капітальний ремонт житла.
  3. На придбання незавершеного будівництвом або готового житла.
  4. На впровадження енергоефективних заходів та будівництва інженерних мереж.

На фінансування Програми протягом трьох років планується виділити кошти в сумі 3млн.грн. з міського бюджету.