ВІДБУЛАСЬ 33 СЕСІЯ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 28.04.2023 11:15

27 квітня 2023 року під головуванням міського голови Сергія Гаджука відбулось засідання 33 сесії Ямпільської міської ради 8 скликання, на яку зареєструвалось 16 депутатів, що розглянули 33 питання порядку денного.

Перед початком засідання всі присутні в залі засідань вшанували загиблих українців у війні росії проти України хвилиною мовчання.

Розпочали  розгляд питань сесії з затвердження звіту про виконання міського бюджету у I кварталі 2023 року.

Затвердили 3 Програми міської ради, зокрема:

• Програму інвестування житлового будівництва в Ямпільській міській територіальній громаді Вінницької області  «Власний дім» на 2023– 2025 роки.
  • Програму співфінансування робіт з капітального  ремонту багатоквартирних будинків у Ямпільській громаді на 2023-2025 роки.
  • Програму «Поліцейський офіцер громади» Ямпільської міської територіальної громади» на 2023-2025 роки.

Затвердили Концепцію індустріального (промислового) парку «Дністер» та створення індустріального (промислового) парку «Дністер» та прийняли окреме рішення, щодо організації та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального (промислового) парку «Дністер».

Перейменували дві вулиці та провулок в селі Велика Кісниця.

Прийняли рішення про звернення депутатів Ямпільської міської ради 8 скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України щодо припинення договорів оренди чи користування з релігійними організаціями, які не виконують вимог законів України.

Також розглянули окремі рішення щодо земельних питань.

33 сесія Ямпільської міської ради пройшла продуктивно та злагоджено.