СЬОГОДНІ ЯМПІЛЬЩИНА ПРИЙМАЛА РАЙОННІ ЗМАГАННЯ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Дата: 28.04.2023 09:34

👉Вчора, 27 квітня 2023 року на міському стадіоні "КОЛОС" відбувся районний етап змагань з легкої атлетики серед учнів закладів освіти Могилів-Подільського району в рамках Гімназіади 2022-2023 навчального року. Змагання об'єднали чотири команди з Могилева-Подільського, Мурованих-Курилівців, Вендичан, Чернівців та Ямполя.

➡️У програмі змагань були представлені дисципліни, такі як: - біг на 100 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м;

- естафета 4 х 100;

- стрибки у довжину;

- стрибки у висоту;

- штовхання ядра.

💪Всі учасники показали дивовижні результати та потужну боротьбу за перемогу.

🥇За результатами змагань, збірна команда Ямпільської громади здобула перше місце та представлятиме наш район на фінальних змаганнях, які відбудуться у місті Вінниця.

🤝 Вітаємо наших атлетів з чудовим виступом та бажаємо подальших перемог на фіналі Гімназіади!

Фото без описуФото без описуНа зображенні може бути: 2 людини, гравці в футбол та траваНа зображенні може бути: 7 людей, люди, що грають у гольф та траваНа зображенні може бути: 11 людей, гравці в футбол та траваНа зображенні може бути: 4 людини, люди стріляють із круглого стенда та траваНа зображенні може бути: 8 людей та траваНа зображенні може бути: 7 людей