СЬОГОДНІ БАТЬКАМ НІКОЛІЦИ ДЕНИСА ОЛЕГОВИЧА ПЕРЕДАЛИ ПРИСВОЄНИЙ ПОСМЕРТНО ОРДЕН БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ІІ СТУПЕНЯ.

Дата: 27.04.2023 12:26

Фото без описуФото без опису

Сьогодні, на сесійному засіданні Ямпільської міської ради міський голова Гаджук Сергій разом із підполковником Віктором Понкрашовим вручили одну з найвищих державних військових нагород – орден БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ІІ СТУПЕНЯ батькам Ніколіци Дениса Олеговича, який загинув 4 жовтня 2022 року в боях на Харківщині.

Згідно з Указом Президента України від 23 листопада 2022 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі старшого лейтенанта Дениса Ніколіцу нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня (посмертно).

Денис Ніколіца – 22-річний качківчанин, старший лейтенант, випускник Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного, командир 3 самохідної артилерійської батареї бригадної артилерійської групи однієї із військових частин, загинув у ході виконання бойового завдання, отримавши поранення, несумісні з життям, поблизу населеного пункту Колісниківка Куп’янського району Харківської області 04.10.22р.

Присутні в залі стоячи вшанували світлу пам'ять військового, міський голова Сергій Іванович від імені всіх мешканців Ямпільської громади подякував за мужність та героїзм сина батькам Дениса та наголосив, що пам'ять про військового завжди в наших серцях.

Фото без описуФото без опису