ЯМПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА
Вінницька область, Могилів-Подільський район

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ЗАКУПІВЛІ ПОСЛУГ

Дата: 25.04.2023 16:46
Кількість переглядів: 134

Фото без опису

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі послуг з нерегулярних пасажирських перевезень, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)

 

 Ямпільська міська рада Вінницької області інформує про проведення відкритих торгів з особливостями на закупівлю послуг з нерегулярних пасажирських перевезень, у 2023 році код ДК 021:2015: 60140000-1 - Нерегулярні пасажирські перевезення

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань

Ямпільська міська рада Вінницької області

Код за ЄДРПОУ

03772660

Юридична адреса

24500, Вінницька область м. Ямпіль вул. Свободи, 132

Місця надання послуг

м. Ямпіль вул. Свободи, 132

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності)

Послуги з нерегулярних пасажирських перевезень

Код ДК 021:2015:60140000-1 – Нерегулярні пасажирські перевезення

Вид, ідентифікатор процедури закупівлі і дата оголошення

Відкриті торги з особливостями.

UA-2023-04-20-008598-a 

20 квітня 2023 року

Очікувана вартість предмета закупівлі

415000,00 грн.

 

- Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Кошторисні призначення, щодо закупівлі послуг з нерегулярних пасажирських перевезень (Код ДК 021:2015:60140000-1 – Нерегулярні пасажирські перевезення) згідно рішення 29 сесії 8 скликання № 1543 від 16.12.2022 року «Про бюджет Ямпільської міської територіальної громади на 2023 рік» складають 415000,00 грн.

  • Обґрунтування розміру очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість закупівлі за кодом ДК 021:2015:60140000-1 – Нерегулярні пасажирські перевезення складає 415000,00 грн. Розрахунок очікуваної вартості послуг здійснено на підставі закупівельних цін попередніх закупівель. Як основа, для встановлення очікуваної вартості послуг, використовувались як ціни власних попередніх закупівель (укладених договорів) на закупівлю цих послуг так і ціни відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель «Prozorro» та основних прогнозних показники економічного і соціального розвитку України на 2023 рік, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 р. №671.

Необхідність закупівлі послуг з нерегулярних пасажирських перевезень передбачена Указом Президента України від 24.02.2022 року №69/2022 «Про загальну мобілізацію» а також Програми оборонної та мобілізаційної роботи 2021-2025 роки та у зв’язку потребою на 2023 рік Ямпільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки щодо перевезення  мобілізованих військовозобов’язаних до військових частин ЗСУ.

Кількість перевезень буде визначена відповідно до заявок, поданих протягом року.

Відповідно до програми забезпечення безперебійного функціонування Могилів-Подільської районної військової адміністрації в умовах введення воєнного стану в Україні на 2023 – 2024 роки виникає необхідність  у залученні додаткових сил та засобів для здійснення перевезення груп людей у визначені місця, які визначаються поточними замовленнями протягом року.

Необхідність закупівлі передбачена програмою територіальної оборони Ямпільської міської територіальної громади на 2022-2025 роки метою якої є реалізація державної політики у сфері обороноздатності держави, виконання комплексу організаційних, економічних, фінансових та інших заходів з метою задоволення потреб оборони держави та забезпечення сприятливих умов для охорони, захисту населення громади та її територій, здійснення заходів щодо підготовки підрозділів Сил територіальної оборони до виконання завдань за призначенням в особливий період.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари та послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі та  в електронній системі закупівель “Prozorro”.

  • Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі.

В зв’язку з вищевикладеним замовник прийняв рішення відповідно таких технічних характеристик предмета закупівлі:

Перевізник надає послуги з цілодобового перевезення Замовника та (за необхідності) їх багажу. Право проїзду разом з працівниками Замовника мають інші особи, якщо це викликане виробничою необхідністю Замовника, і лише в супроводі працівників/представників Замовника.

Замовник здійснює попереднє замовлення на перевезення за допомогою телефонного зв’язку. При здійсненні замовлення надається наступна інформацію Перевізнику:

-    місце подачі автобуса: район, вулиця, номер будинку, тощо;

-    маршрут перевезення (кінцевий пункт): район, вулиця, номер будинку, тощо.

Перевізник зобов’язаний протягом однієї години з моменту здійснення попереднього замовлення надати Замовнику підтвердження про можливість виконання Послуги.

Після виконання перевезення Перевізником, складається акт про надання послуг та разом із калькуляцією подається для оплати.

Для надання послуги має бути передбачено використання автобусів з кількістю місць для пасажирів від 8 і більше людей (з попереднім узгодженням), транспортні засоби мають відповідати наступним вимогам:

- є новими або бувшими у використанні, технічно справні;

- транспортний засіб повинен бути обладнаний тільки місцями для сидіння,  всі крісла повинні бути звернені вперед по ходу руху.

- наявність технічного огляду на момент подання пропозиції (надати копію);

- наявність ліцензії на провадження господарської діяльності на перевезення пасажирів (надати копію);

- полісу обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (надати копію);

- учасник надає автотранспортний засіб з водієм;

- мати можливість надавати послугу протягом доби, у святкові та вихідні дні;

- подавати автобус не пізніше 1 (однієї) години з моменту отримання замовлення (заявки);

- забезпечувати своєчасну доставку пасажирів до місця призначення з урахуванням чинного законодавства України щодо перевезення людей;

- здійснювати перевезення по затвердженим маршрутам транспортними засобами технічно справними та вчасно подавати транспорт за вказаною замовником адресою;

- організовувати перевезення пасажирів водіями, які відповідають кваліфікаційним вимогам, визначеними Правилами дорожнього руху, та мають стаж керування транспортними засобами не менше ніж 5 років (постанова Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту» (зі змінами та доповненнями) та пройшли медичний огляд водіїв при виїзді автобусів на маршрут;

- забезпечувати належний санітарний стан транспортних засобів за власний рахунок;

- інструктувати водіїв з питань охорони праці, Правил дорожнього руху;

- забезпечувати заміну транспортних засобів, у разі виникнення їх технічної несправності.

Водії, які допускаються до здійснення нерегулярних пасажирських перевезень, повинні дотримуватись Правил дорожнього руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10.10.2001 № 1306 (зі змінами), та зобов’язані мати необхідний пакет документів відповідно до вимог чинного законодавства.

Водії повинні мати посвідчення на право керування автомобільними транспортними засобами відповідної категорії національного або міжнародного зразку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.1992 № 47 «Про затвердження зразків національних та міжнародного посвідчень водіїв і документів, необхідних для реєстрації транспортних засобів»( надати копію).

Юридичний відділ Ямпільської міської ради

 

 

 


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь