ДЕНЬ ПРИКОРДОННИКА УКРАЇНИ

Дата: 30.04.2023 09:10

Сьогодні ми вітаємо прикордонників з  професійним святом – Днем  прикордонника України!

Вам випало жити і служити в найважчі часи, коли підлий ворог напав на нашу країну, і рашистський чобіт топче благословенну українську землю. Саме прикордонники першими вступили в бій з путінською ордою і своєю мужністю довели, що українські воїни нищитимуть загарбників до останнього подиху.

Нехай любов до України надихає вас на нові звершення у благородній справі – служінню нашій державі!

Бажаю вам завжди мати високий бойовий дух, міцне здоров'я і надійне домашне вогнище!

З святом вас, дорогі прикордонники! Успіхів і миру вам і вашим родинам! Перемоги нашій Україні!

міський голова       Сергій Гаджук