КВАДРОКОПТЕР ТА ТЕПЛОВІЗОР ПРИДБАЛИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ З ЯМПІЛЬЩИНИ

Дата: 24.04.2023 12:29

Фото без описуФото без опису

425 день війни. Допоки наші захисники мужньо захищають країну, Ямпільська громада продовжує допомагати військовим.

Відтак, Ямпільська міська рада  придбала тепловізор та квадрокоптер DJI Mavic 3. Незабаром волонтери  доставлять їх військовослужбовцям з Ямпільщини на «нуль».

Квадрокоптер  DJI Mavic 3  знімає відео з якісним зображенням і має здатність високо підійматися за рахунок швидкості та легкої комплектації.

Зазначимо, що придбано обладнання за зібрані кошти від концертних турів, що тривали в громаді від новорічних свят до Великодня.

Сума витрачених коштів складає 143,08 тисячі гривень.

Також нещодавно було придбано та передано спорядження для двох мобілізованих  військових Ямпільщини на загальну суму 50 тисяч гривень.

Як наголошує міський голова Сергій Гаджук – «Громада продовжує шукати  можливості для того, щоб допомагати  військовим, які на передовій відстоюють право України на майбутнє та докладає  зусилля аби мати змогу допомагати не тільки продуктами харчування, а й придбанням обладнання для захисників».

Фото без описуФото без опису

Працюємо далі…