ЗАСІДАННЯ БЮДЖЕТНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 20.04.2023 17:29

Фото без описуФото без описуФото без опису

Роботу по підготовці до чергової сесії міської ради продовжила постійна комісія з  питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету, засідання якої відбулося 20 квітня 2023 року під головуванням  заступника голови постійної комісії Віктора Загробського

На порядок денний засідання було внесено 13 питань. Начальник фінансового управління міської ради Світлана Козюк прозвітувала про виконання міського бюджету у І кварталі 2023 року, доповіла про зміни до бюджету по головних розпорядниках коштів.

Леонід Рочняк – начальник відділу житлово – комунального господарства представив Програму інвестування житлового будівництва в Ямпільській міській територіальній громаді Вінницької області  «Власний дім» на 2023– 2025 роки метою якої є покращення соціально-побутових умов життя населення Ямпільської  територіальної громади. Програма передбачає надання кредитів, що сприятиме створенню належних умов життя працівникам галузей медицини, освіти, культури, молодим сім’ям, багатодітним родинам, іншим фахівцям, які працюють в сільській місцевості,  військовослужбовцям та внутрішньо переміщеним особам та Програму співфінансування робіт з капітального ремонту багатоквартирних будинків у Ямпільській громаді на 2023-2025 роки завданнями якої є:

-   створення сприятливих умов для збереження житлового фонду міста;

-   проведення ремонту будинків у місті із залученням коштів мешканців;

- стимулювання активності мешканців у напрямку покращення стану житлового фонду у Ямпільській міській територіальній громаді.

Також, депутати схвалили Програму «Поліцейський офіцер громади» Ямпільської міської територіальної громади» на 2023-2025 роки.

Про Концепцію індустріального (промислового) парку «Дністер» та створення індустріального (промислового) парку «Дністер»,  організацію та проведення конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального (промислового) парку «Дністер» доповіла Світлана Колеух – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Михайло Труба проінформував по питаннях  ліквідації Клембівського дошкільного навчального закладу № 2 Ямпільського району Вінницької області та  загальноосвітньої  школи І- ІІ ступенів с. Дзигівка Ямпільського району Вінницької області. Депутатами одноголосно погоджено проєкт рішення «Про звернення депутатів Ямпільської міської ради 8 скликання до  Президента України, Кабінету Міністрів України щодо припинення договорів оренди чи користування з релігійними організаціями, які не виконують вимог законів України».

Усі проєкти рішень рекомендовані комісією на розгляд чергової сесії.