ЗАСІДАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ КОМІСІЇ

Дата: 20.04.2023 09:27

Фото без описуФото без опису

Депутати Ямпільської міської ради 8 скликання розпочали роботу по підготовці проєктів рішень, що пропонуються на розгляд чергової 33 сесії, яка відповідно до розпорядження міського голови відбудеться 27 квітня 2023 року.

19 квітня 2023 року відбулось засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища. Вів засідання Корець В.Ф - голова постійної комісії.

В ході роботи депутати опрацювали та погодили 21 проєкт рішення, серед яких: надання дозволів на розробку технічних документацій громадянам Ямпільської громади, затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, надання дозволів на укладання договорів оренди землі, припинення права оренди земельних ділянок тощо. На розгляд депутатів була представлена Концепція індустріального (промислового) парку «Дністер» та створення індустріального (промислового) парку «Дністер», яку представив заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій  Олександр Рузяк. Також, доповідач ознайомив депутатів із умовами конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального (промислового) парку «Дністер», складом конкурсної комісії з вибору керуючої компанії індустріального парку, порядком роботи цієї комісії. Досить дискусійним виявилось обговорення питання «Про перейменування вулиць та провулку  в  селах Ямпільської  міської  територіальної громади» за результатами розгляду якого депутатами були надані відповідні рекомендації.