ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ФУНКЦІОНУВАННЯ СПРОМОЖНОЇ МЕРЕЖІ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я В ГРОМАДІ

Дата: 14.04.2023 16:45

У зв’язку з  впровадженням третього етапу медичної реформи, відповідно до  постанови КМУ від 28 лютого 2023 р. № 174 «Деякі питання організації спроможної мережі закладів охорони здоров’я» та наказу Вінницької обласної  військової адміністрації від 07.04.2023 р. № 527 Ямпільська територіальна лікарня постала перед питанням подальшого функціонування.

Ямпільська міська рада спільно з адміністрацією КНП «Ямпільська територіальна лікарня» вживає ряд заходів для збереження закладу. Тому з метою формування спроможної мережі охорони здоров’я Ямпільської міської територіальної громади  та врахування думки наших мешканців проводяться громадські слухання щодо повноцінного функціонування загального закладу, який буде надавати медичну та реабілітаційну допомогу населенню громади. Така лікарня має охоплювати медичною практикою більше 40 тисяч населення. В нашій громаді проживає біля 38 тисяч населення. Для вирішення проблематики маємо об’єднатись ще з одним медичним закладом.

Тому просимо вас,   долучитись до обговорення , яке триватиме з 14 по 18 квітня 2023 року та відповісти на наведене в опитуванні питанні.

Надати свою відповідь можете на головній сторінці сайту під розділами  або в Телеграм каналі міськради