17 КВІТНЯ - ДЕНЬ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ!

Дата: 17.04.2023 10:10

17 квітня в Україні традиційно відзначається День пожежної охорони.

Неодмінними рисами тих, хто пов’язав життя з цією професією, є дисципліна, мужність, усвідомлений поклик душі діяти на межі постійного ризику. Особливі виклики з’явилися ще й з початком повномасштабного вторгнення рашистів на Україну.

Завдяки високій професійності приборкувачів вогню в їх послужному списку порятовані людські життя, збережені матеріальні і культурні цінності, захищені екосистеми.

Щиро дякую пожежникам за неспокійну щоденну варту, не розділену на будні і свята, оперативне реагування в екстремальних ситуаціях, наполегливу роботу щодо попередження порушень у поводженні з вогнем.

Найефективнішим зворотним зв’язком від громади для вогнеборців має стати підвищення відповідальності кожної людини за дотримання правил  пожежної безпеки.

Шановні працівники та ветерани пожежної охорони! Міцного всім здоровя, злагоди в родинах, втілення задумів, здійснення мрій, оптимізму! Хай  доля завжди буде прихильною, а вогонь палає лише в серцях! Перемоги Україні та мирного неба нам усім!

міський голова Сергій Гаджук