ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 12.04.2023 17:43

На зображенні може бути: 6 людей та люди навчаються

12 квітня 2023 року у залі засідань Ямпільської міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету.

Вів засідання міський голова – Сергій Гаджук.

Присутніми були 24 члени виконавчого комітету.

На розгляд виконавчого комітету винесено 23 питання.

✅Зокрема заслухали та схвалили звіт про виконання міського бюджету у 1 кварталі 2023року – динаміка його виконання зберігається.

✅Заслухали звіт про роботу ЦНАП за 1 квартал 2023 року. Адміністратори надали 9965 послуг, до місцевого бюджету від наданих адміністративних послуг надійшло 485,4 тис.грн.

✅Окремим рішенням надали дозвіл на розміщення зовнішньої реклами у місті Ямпіль.

✅Розглянули та обговорили проєкт рішення міської ради « Про Програму інвестування житлового будівництва в Ямпільській міській територіальній громаді Вінницької області « Власний дім» на 2023-2025 роки» та проєкт рішення міської ради « Про Програму співфінансування робіт з капітального ремонту багатоквартирних будинків у Ямпільській громаді на 2023 -2025 роки» - наступним етапом є винесення даних проєктів на розгляд депутатів міської ради.

✅Також розглянуто кілька питань за поданням служби у справах дітей, щодо сімей та діток, які перебувають в супроводі служби.

✅Прийнято окремі рішення щодо комунального майна громади.

✅Внесли зміни в Порядок надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій, що зазнали поранення, членам сімей загиблих (померлих) осіб, які брали участь в бойових діях внаслідок військової агресії Російської Федерації проти України, зареєстровані на території Ямпільської міської ради.

В підсумку, всі питання порядку денного розглянуті та прийняті по них відповідні рішення.

На зображенні може бути: 4 людини

На зображенні може бути: 9 людей та люди навчаються