У БУШІ БУДУЮТЬ БУДИНОК ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Дата: 12.04.2023 16:57

Проєкт передбачає побудову зимового дому, за планом - це екобудинок із солом'яних панелей на два поверхи загальною площею 442 м2, який є частиною соціального, екологічного та пермакультурного проекту ГО Бушанська Толока.

У такому будинку можна буде розмістити до 100 осіб, яким потрібен тимчасовий прихисток. А в майбутньому, після закінчення війни, він слугуватиме спільним соціальним простором.

Міський голова Сергій Гаджук відвідав будівництво, поспілкувався з координаторкою проєкту пані Євгенією. Під час зустрічі обговорили співпрацю міської ради та даної громадської організації, що передбачатиме розбудову інфраструктури села Буша, ремонтування містка через річку на Слободу-Бушанську.

Сергій Іванович також наголосив і на тому, що під’їзну дорогу прогрейдерують, а біля дитячого майданчика, що побудований спільними зусиллями в центральній частині села – комунальне підприємство висадить зелені насадження.

Також під час зустрічі обговорено співпрацю і в галузі розвитку туризму. Задля цього буде організована окрема зустріч зі стейкхолдерами, які займаються розвитком туризму у Ямпільській громаді.

Щиро радіємо, що в нашій громаді реалізовуються такі гарні ініціативи та зі свого боку сприятимемо подібним проєктам.

Фото без опису               Фото без опису