РОБОТИ З БЛАГОУСТРОЮ У РОЗПАЛІ

Дата: 11.04.2023 17:56

На зображенні може бути: 4 людини

Активно триває робота в рамках благоустрою території Ямпільської громади.

Комунальники щодня працюють задля впорядкування громадських місць та вулиць міста і сіл.

👉За останні дні здійснено вивезення сміття від домоволодінь на території села Велика Кісниця. Комунальники у визначені заздалегідь дні проїхали вулицями даного населеного пункту та зібрали пофасовані мешканцями мішки зі сміттям. Така робота тут триває з періодичністю, що дає змогу забезпечити процес вивезення відходів до визначеного сміттєзвалища, а не в лісопосадки чи інші місця.

На зображенні може бути: 1 особа

Немає опису світлини.

👉Також комунальне підприємство виготовило та встановило лавки для сидіння біля сільського клубу у селі Іванків та Северинівка. Там же встановили контейнерну ємність для збору використаних пластикових пляшок - метою чого є впровадження системи роздільного сортування сміття.

На зображенні може бути: 1 особа

На зображенні може бути: 3 людини та cold frame

На зображенні може бути: трава

Немає опису світлини.

👉В Тростянецькому старостинському окрузі продовжується робота по облаштуванню місцевого кладовища – триває вирівнювання та підсипка площі під укладання бруківки.

На зображенні може бути: 3 людини

❗Вкотре закликаємо мешканців долучатись до прибирання та впорядкування території біля своїх домоволодінь.