ВІДДІЛЕННЯ ЯМПІЛЬСЬКОГО ТЕРЦЕНТРУ ТРИМАЄ РУКУ НА ПУЛЬСІ ПОТРЕБ ГРОМАДЯН

Дата: 06.04.2023 15:19

Відділення соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ямпільського територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Ямпільської міської ради надає соціальні послуги сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах, та потребують сторонньої допомоги.

Протягом І кварталу 2023 року фахівці відділення відвідали 70 сімей зі складними життєвими обставинами, в яких виховується 173 дитини.

Загалом всім сім’ям надано соціальні послуги відповідно до визначених потреб:

-   консультування (123 сім’ї отримали різні види консультацій);

- інформування (140 сім’ям надано інформацію щодо отримання медичної, правової допомоги, адміністративних послуг тощо);

- соціальний супровід (послуга надавалась 23 сім’ям, в яких виховується 74 дитини);

- соціальний супровід дітей-сиріт, дітей, позбавлених батківського піклування (здійснювався супровід 10 сімей, в яких виховується 33 дитини);

- представництво інтересів (дану послугу отримала 1 особа з інвалідністю, яка потребувала поселення в психоневрологічний будинок-інтернат через складні життєві обставини).

Також проведено 8 групових заходів на різні тематики, в яких взяли участь 109 жителів нашої громади.

В загальному роботою працівників відділення соціальних служб надано охоплено  301 сімю, в яких виховується 399 дітей.

Шановні жителі нашої громади, якщо ви потрапили в складні життєві обставини та потребуєте допомоги, звертайтеся до відділення соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ямпільського терцентру за адресою: м.Ямпіль,  вул.Незалежності, 9.