ЮНІ ЗІРОЧКИ ЯМПІЛЬЩИНИ ЗДОБУВАЮТЬ ЧЕРГОВІ ПЕРЕМОГИ

Дата: 04.04.2023 14:23

І знову талановиті учні Ямпільської мистецької школи радують нас своїми творчими досягненнями на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

✔ Дар’я Алісєвич стала переможницею обласного конкурсу виконавської майстерності «Музичні мрії-2023» в номінації «Спів» (викладач Ірина Махновецька, Ямпільська МШ)

✔ Валерія Мартиненко та Кароліна Гуцол стали лауреатами ІІ премії обласного конкурсу «Музичні мрії-2023» в номінаціях «Спів» та «Народні інструменти» відповідно (викладач Тетяна Сецикова, Дзигівська філія ЯМШ)

✔ Хореографічний колектив «Дивоцвіт» став переможцем всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Планета мрій» (викладач Леся Маковій, Клембівська філія ЯМШ)

✔ Юні бандуристи Дарина Кобжицька, Єлізавета Осадчук, Марія Антоненко, Діана Ящук та Тетяна Минаш здобули перемогу у канадсько-українському фестивалі дитячої та юнацької творчості «Торонто 2023» (викладач Тетяна Сецикова, Дзигівська філія ЯМШ)

Щиро вітаємо наших зірочок та їх викладачів, батьків із такими вагомими творчими здобутками, бажаємо подальших перемог на конкурсах різних рівнів!