ВІДБУЛАСЬ СПІЛЬНА НАРАДА

Дата: 31.03.2023 16:20

На зображенні може бути: 13 людей та у приміщенні

Сьогодні, 31 березня, в адмінприміщенні Ямпільської міської ради під керівництвом секретаря міської ради Вадима Семенюка відбулася спільна нарада за участю представників 2-го відділу Могилів-Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та старост старостинських округів громади.

Під час наради обговорили спільний алгоритм дій щодо питання мобілізації в плані інформаційно-роз’яснювальної роботи. Начальник 2-го відділу Могилів-Подільського РТЦК та СП підполковник Віктор Понкрашов проаналізував у відсотковому та кількісному відношенні показники роботи в цьому напрямі, вніс свої зауваження та пропозиції. Старости, в свою чергу, проінформували присутніх про стан справ з мобілізацією у кожному окрузі.

Секретар міської ради Вадим Семенюк, підсумовуючи нараду, зазначив, що на сьогодні в державі не вистачає головного – миру, і спільними зусиллями ми працюємо над тим, щоб цей мир здобути!