РОБОТА З БЛАГОУСТРОЮ ТРИВАЄ

Дата: 31.03.2023 14:38

На зображенні може бути: на відкритому повітрі

З настанням перших теплих весняних днів старостинські округи Ямпільської територіальної громади активно долучилися до прибирання своїх територій в рамках проведення двомісячника із благоустрою.

У Русавському старостинському окрузі працівники бюджетних установ разом з працівниками КП «Ямпільське міське господарство» вийшли на прибирання прилеглих територій. Розпочали із наведення порядку на кладовищах, привели до ладу місцевий парк, території біля ФАПу, старостату, сільського клубу. Комунальне підприємство виготовило та встановило лавки для сидіння біля сільського клубу та ємність для використаних пластикових пляшок (з метою впровадження системи роздільного сортування сміття).

На зображенні може бути: 1 особа, дерево та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та трава

На зображенні може бути: 4 людини, дерево та на відкритому повітрі

Привели до ладу знак ''Русава'' та впорядкували територію на в'їзді в село.

У Цекинівському старостинському окрузі активно проводяться заходи з прибирання паркової зони за участю освітян та школярів. Дуже приємно, що наша юнь активно долучається до благородної справи заради чистоти довкілля.

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять, на відкритому повітрі та деревоНа зображенні може бути: 5 людей, дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітріНа зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, трава та дерево

Кипить робота з благоустрою і в Гальжбіївському старостинському окрузі. Комунальниками КП «Ямпільське міське господарство» спільно із мешканцями громади в с. Гальжбїівка було здійснено полив 300 саджанців нещодавно висаджених у місцевому парку молодих деревцят липи, граба і клена. Також здійснили роботу з рекультивації місцевого стадіону, вивезли зрізані залишки дикої порослі. Прибрали територію біля сільського кладовища. У с. Біла проводиться зачистка прибудинкових територій від зайвого гілля, піску, каменю, які виступають на проїжджу частину і перешкоджають грейдеруванню та підсипанню доріг на місцевих вулицях.

На зображенні може бути: на відкритому повітріНа зображенні може бути: 1 особа, дерево та трава

На зображенні може бути: 1 особа та траваНа зображенні може бути: 1 особа, дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть, на відкритому повітрі та деревоНа зображенні може бути: на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 1 особа, природа та дерево

Закликаємо всіх мешканців громади впорядкувати території, прилеглі до власних домогосподарств, прибрати (не спалювати!!!) побутове сміття, залишки рослинності, гілля, будівельні матеріали та інші відходи.

Чистота в громаді – спільна справа для всіх і кожного!!!