ВЕБІНАР УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ЯМПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  З ТЕМИ«ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ПЕДАГОГА В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

Дата: 28.03.2023 15:13

28 березня 2023року на платформі сервісу відеоконференцій GoogleMeet відбувся вебінар учителів 1-4 класів Ямпільщини з теми «Підвищення професійної компетентності педагога в умовах Нової української школи».

Марікуца Л.В.,консультант ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради, модератор заходу, акцентувала увагу на особливостях освітнього процесу в початкових класах відповідно до Концепції Нової української школи й розвитку професійної компетентності педагога в сучасних умовах сьогодення.

Спікерами вебінару були вчителі початкових класів ЗЗСО громади : Дерен В.В.(ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. №2  ім. І. Богуна м. Ямпіль),Атаманчук М.В.(філія ЗСО І-ІІ ст. с. ГальжбіївкаОНЗ НВК:ЗЗСОІ ст.–гімназіям.Ямполя), Бажура І.Г.(філія ЗСО І-ІІ ст. с.Северинівка ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Довжок),Блок С.Ф. (філія ЗСО І-ІІ ст. с. Качківка ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Довжок),  Баньковська Л.Ф.(філія ЗСО І-ІІ ст. с. Качківка ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Довжок),Сплодитель А.В.(філія ЗСО І-ІІ ст.с. Качківка ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Довжок), Прилипко Т.М. ( ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст.№1 ім. Т. Шевченка м. Ямпіль), Козачок Н.В.( філія ЗСО І-ІІ ст. с. ГальжбіївкаОНЗ НВК:ЗЗСО І ст.–гімназіям.Ямполя), Пугач Н.І.(філія ЗСО І-ІІ ст. с.Цекинівка ОНЗ ЗЗСО І-ІІІ ст. с. В.Кіниця).

Педагоги провели майстер–класи з використання інноваційних технологій на уроках у початковій школі, продемонстрували свої творчі надбання та методичні знахідки.

Вебінар був змістовним і плідним, що надавало учасникам заходу нових сил та натхнення в подальшій педагогічній діяльності.