СПІВПРАЦЯ З ЧЕРВОНИМ ХРЕСТОМ

Дата: 23.03.2023 12:50

Тісна та плідна співпраця поєднує Службу у справах дітей Ямпільської міської ради з представництвом районного Товариства Червоного Хреста України, який вже багато років очолює Д.В. Кіловата.

Жодного разу ми не отримали відмови від керівництва районної організації, щодо допомоги дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітям, які перебувають під опікою-піклуванням. Засоби гігієни, теплі речі, все, що є у наявності  на момент звернення,  з радістю передають дітям.

Цього разу до районної організації Товариства Червоного Хреста України надійшли засоби обігріву, які вирішено було передати  у дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, у родини, де під опікою перебувають більше 3 дітей, у сім’ї переселенців, де є малолітні діти що проживають на території Ямпільської  громади.

Завітавши до цих родин, ми почули багато теплих і щирих слів подяки  на адресу представництва Червоного Хреста у м. Ямполі. Електричні керамічні панелі є гарним, корисним і актуальним подарунком для цих родин на час опалювального сезону.

Щирі слова подяки висловлюємо голові обласного представництва – Сергію Глухенькому.

Маємо надію на подальшу плідну співпрацю заради благородної мети- допомоги тим, хто її потребує.

Фото без опису Фото без описуФото без описуНа зображенні може бути: 2 людини та люди стоять