ЗАСІДАННЯ ОСВІТЯНСЬКОЇ КОМІСІЇ

Дата: 21.03.2023 16:07

21 березня 2023 року в міській раді продовжено підготовку до чергової 32 сесії Ямпільської міської ради 8 скликання.

Засідання комісії з питань освіти, культури, туризму, охорони здоров’я, фізичної культури та спорту, соціального захисту населення провів Геннадій Колюшко.

На порядок денний комісії було внесено 6 питань.

Голова комісії - Геннадій Колюшко доповів по Програмі інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на території Ямпільської міської територіальної громади на 2023-2024 роки, метою якої є вирішення основних проблем ВПО, забезпечення соціальної, фізичної, медичної, психофізіологічної та матеріальної підтримки  ВПО, забезпечення належних  умов життєдіяльності, сприяння у працевлаштуванні тощо. Наталія Пантелейчук – начальник відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради поінформувала по питанню про ліквідацію загальноосвітньої  школи І- ІІ ступенів с. Тростянець Ямпільського району Вінницької області. Доповідач зазначила, що даним проєктом рішення передбачено припинення юридичної особи- загальноосвітньої  школи І- ІІ ступенів с. Тростянець Ямпільського району Вінницької області шляхом ліквідації та  затверджено склад ліквідаційної комісії.

Світлана Козюк – начальник фінансового управління міської ради  ознайомила депутатів із змінами до бюджету Ямпільської міської територіальної громади на 2023 рік по головних розпорядниках коштів.

Звіт про роботу КЗ «Ямпільська мистецька школа» Ямпільської міської ради щодо організації, забезпечення та реалізації мистецько-освітнього процесу в Ямпільській міській територіальній громаді представила директор закладу Людмила Коваль. Доповідачка поінформувала про структуру закладу, здобутки її вихованців, окреслила плани школи на майбутнє.

Депутати  обговорили  питання співфінансування участі дітей у різноманітних фестивалях, конкурсах, можливості придбання сучасного обладнання і музичних інструментів, що в свою чергу дозволить  створити якісну систему надання послуг для змістовного дозвілля дітей, розширить їх кількість, покращить якість роботи дитячих творчих колективів та проведення концертних виступів на високопрофесійному рівні.

Вадим Семенюк – секретар міської ради ознайомив присутніх із текстами Зверненнь депутатів Ямпільської міської ради 8 скликання, щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських та Азійський іграх, щодо недопущення  обмежень прав територіальних громад.

Усі проєкти рішень одноголосно підтримані депутатами.