З ДНЕМ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

Дата: 25.03.2023 09:35

Шановні працівники Служби безпеки України!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята, яке в Україні відзначається 25 березня! Висловлюю вам щиру вдячність за сумлінне й самовіддане виконання вашого обов'язку перед громадою, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави.

Служба безпеки є державним правоохоронним органом особливого призначення. Вона стоїть на сторожі законних інтересів держави та прав громадян, захищаючи від злочинних посягань суверенітет, конституційний лад, територіальну цілісність України. Сьогодні це актуально, як ніколи. Це дуже відповідальна та небезпечна робота. Трагічні події сьогодення вивели Службу безпеки України на якісно новий рівень, де із професіоналізмом триває боротьба за незалежність країни.

Бажаю вам і вашим родинам добра і щастя, злагоди і міцного здоров'я, добробуту, невичерпної енергії, сил, наснаги і здобутків у нелегкій повсякденній службі на благо безпеки і спокою України. Нехай буде перемога та мир на нашій рідній землі!

З повагою -

Міський голова Сергій ГАДЖУК