ДРУЖИНА ЮНИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ

Дата: 20.03.2023 10:59

Активну роль у підготовці сьогоднішніх школярів до реального суспільного життя і формування в них готовності виконувати свій громадянський обов’язок покликане відігравати учнівське самоврядування в загальноосвітній школі. Учнівське самоврядування надає можливість дітям та молоді практикуватися у входженні в соціальне середовище. Беручи участь у реалізації соціально значущих проектів, програм, моделей, сьогоднішній учень набуває певного життєвого, соціального досвіду, формує свої організаторські вміння, креативні якості, і, що найголовніше, усвідомлює важливість цієї справи. Дружина юних рятувальників (ДЮР) – добровільне об’єднання учнів, яке створюються з метою виховання в них мужності, благородства, фізичної загартованості та пожежно-технічної професійної орієнтації. Бути юним пожежним – значить бути спритним і сміливим, мужнім та відважним, значить багато знати і уміти.