ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 19.03.2023 08:30

Щорічно у третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

З нагоди свята щиро вітаю наших комунальників - колективи КП «Ямпільське міське господарство» з кущовими господарствами та КП «Ямпільводоканал».

Ваша робота – це охайність і чистота вулиць та узбіч, водопостачання в оселях, встановлена лавочка та зелений газон. Існування цих та інших простих благ –запорука хорошого настрою мешканців міста та сіл нашої громади.

Ваша повсякденна робота починається у той час, коли більшість жителів громади ще не прокинулась і триває і в дощ і в спеку, мороз та вітер.

Зичу вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, злагоди, щастя і світлого майбутнього, наснаги у виконанні професійних завдань, перемоги та миру.

Зі святом!

Сергій Гаджук