ОНЛАЙН НАВЧАННЯ-ЗУСТРІЧ ВЧИТЕЛІВ МАТЕМАТИКИ  ЯМПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 16.03.2023 12:52

15 березня 2023 року в онлайн форматі відбулася онлайн зустрічі – вебінар за участю автора модельної навчальної програми для 5-6 класів з математики НУШ, автора підручників та посібників  Олександра Семеновича Істера. Тема зустрічі: "НУШ у 6 класах: представлення підручника та НМК до нього. Підготовка до ЗНО | НМТ 2023: обираємо посібник".

Зустріч було організовано Салтановською Надією Іванівною, завідувачкою лабораторії математики  КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» та  Баланюк Аллою Володимирівною, консультантом ЦПРПП відділу освіти, молоді та спорту Ямпільської міської ради з метою надання консультативної та методичної допомоги.

У засіданні взяли участь вчителі математики закладів  загальної середньої освіти  нашої громади та області.

Атмосфера доброзичливості й співпраці сприяла обміну досвідом, думками, емоціями і напрацювань - стала важливим результатом зустрічі вчителів. Наступне навчання з Олександром Істером відбудеться 22 березня 2023 року. Успіхів нам усім, шановні колеги!

Фото без опису    Фото без описуФото без опису