РОБОТА КОМУНАЛЬНИКІВ ЯМПІЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 14.03.2023 12:42

З настанням першого весняного тепла розпочались роботи по благоустрою та впорядкуванню комунальних доріг у Ямпільській громаді.

На жаль, через воєнний стан плани з будівництва доріг, які ми ставили перед собою ще в минулому році, довелося змінити. Сьогодні ми робимо те, що в наших силах та, що дозволяє  діюче  законодавство, - каже Ямпільський міський голова Сергій Гаджук.

Так наразі відбувається  впорядкування доріг у Русавському старостинському окрузі, зокрема вулицю Молодіжна та Вишнева у селі Русава грейдерують та всипають гравійною сумішшю. Дані роботи виконуються КП «Ямпільське міське господарство» Ямпільської міської ради.

На зображенні може бути: на відкритому повітрі    На зображенні може бути: дорога

Зазначимо, що такі ж  роботи в планах проведення і в інших старостинських округах.

У Тростянецькому старостинському окрузі комунальники завершили встановлення 110м металевого паркану по периметру місцевого кладовища, також біля входу на кладовища розчищено та підготовлено під укладання тротуарною плиткою майданчик  та встановлено бордюри.

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, дерево, на відкритому повітрі та текст «AR» На зображенні може бути: 3 людини та на відкритому повітрі На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, дерево та трава На зображенні може бути: 3 людини та трава На зображенні може бути: 3 людини та на відкритому повітрі

У Великокісницькому  старостинському окрузі біля кладовища, що при в’їзді в село висаджено 300 берізок та 100 саджанців Юкки садової.

На зображенні може бути: 2 людини та на відкритому повітрі На зображенні може бути: на відкритому повітрі

У місті Ямпіль також біля центрального кладовища впорядковується комунальною службою вхід – проводяться його ремонтні роботи.

Наші комунальні служби невтомно працюють по всіх населених пунктах Ямпільської громади та продовжують впорядковувати  території.

Закликаємо наших мешканців долучатись до таких робіт та наводити лад біля своїх домоволодінь, на прилеглих до них тротуарах та громадських місцях.