СЬОГОДНІ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВЕЛИКОГО СИНА УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ – ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Дата: 09.03.2023 09:10

«Борітеся — поборете, вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава, і воля святая!»

9 березня виповнюється 209 років від дня народження всесвітньо відомого генія українського народу – поета, прозаїка, мислителя, живописця, графіка, етнографа та громадського діяча Тараса Шевченка.

Пророчі слова Кобзаря дають сили українцям та нашим героям-захисникам. Шевченко став символом боротьби багатьох поколінь українців за свободу та незалежність, як у 19 та 20 століттях, так і  нині у 21-му столітті, коли знову росія  вкотре намагається знищити все українське.

Зауважимо, що за своє коротке життя тривалістю в 47 років і один день, Шевченко сповна наситився стражданнями, серед яких були і результати власних помилок, але він прагнув того, чого прагнемо всі ми - життя і свободи, самореалізації і благополуччя, миру і поваги, простих людських цінностей.

Цьогорічне вшанування дня народження й смерті великого сина Українського народу — це не лише вияв глибокої шани йому. Це ще й утвердження нашої незламності, незборимості, несхитної віри у Перемогу над звіром-супостатом.

Пишаємося тобою, наш Тарасе!