ПРО РОБОТУ ЯМПІЛЬСЬКОГО ТЕРЦЕНТРУ ЗА СІЧЕНЬ-ЛЮТИЙ 2023Р.

Дата: 06.03.2023 14:24

Підсумовуючи роботу за два місяці 2023 року, структурними підрозділами Ямпільського терцентру:

• виявлено та взято на облік 561 особу похилого віку та особу з інвалідністю;
  • обслуговано 558 осіб, з них:
    • відділеннням соціальної допомоги вдома – 511;
    • відділенням адресної натуральної допомоги – 137;
    • відділенням стаціонарного догляду – 23.
  • надано 16496 соціальних послуг, основні з яких  - допомога у веденні домашнього господарства (придбання та доставка продуктів харчування, промислових товарів, медикаментів, приготування їжі, косметичне прибирання, доставка води з колонки, дрібний ремонт одягу, оплата комунальних платежів).

Робота Ямпільського терцентру спрямована на розширення спектру існуючих та впровадження нових видів послуг, освоєння інноваційних методів роботи.

Триває  робота оцінки потреб, поновлення договорів, взаємодіємо з іншими службами, щодо соціального захисту, допомоги в оформленні або відновленні документів, отриманні безоплатної правової допомоги, здійснюємо заходи по відновленню соціальних функцій, психологічного і фізичного стану сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

У фокусі нашого центру пріоритетним залишається своєчасне надання допомоги людям, які перебувають у складних життєвих обставинах та тим, що потребують сторонньої допомоги.