ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ПРОЄКТ З ЧИСТОТИ ДОВКІЛЛЯ В ДІЇ
Міський голова Сергій Гаджук зустрівся зі старостами Дзигівського, Безводнівського, Тростянецького, Клембівського та Писарівського округів, які працюють по експериментальному маршруту по вивезенню сміття КП «Дзигівка» в зазначених п’яти округах, щоб обговорити хід його виконання і вирішити поточні робочі питання.
Під час заходу було заслухано всіх присутніх старост, які розповіли про реальний стан впровадження експерименту, відгуки місцевих мешканців щодо цього питання, їхні зауваження та пропозиції. Піднімалися питання стану стихійних та паспортизованих сміттєзвалищ, пунктів вторсировини, а також обговорювалися перспективи втілення цього експерименту, беручи до уваги різні поточні моменти. Адже в планах – запровадження цього напрямку роботи на постійній основі.
Міський голова також вніс пропозицію на майбутнє щодо впровадження способу роздільного сортування сміття.
Про шляхи вирішення глобальної проблеми стану екології на території громади розповіла заступник міського голови Людмила Майорова, а також зазначила, що експериментальний проєкт проводиться відповідно до затвердженої на сесії міської ради Програми поводження з твердими побутовими відходами, яка була адаптована відповідно до потреб старостинських округів громади із зазначенням конкретних дій.
Начальник фінансового управління міської ради Світлана Козюк проінформувала про фінансову підтримку експерименту з міського бюджету.
Маємо надію, що експериментальний проєкт буде успішним, запровадиться на постійній основі та згодом охопить всі старостинські округи громади.
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)