МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РАДІО

Дата: 13.02.2023 08:58

13 лютого, у багатьох куточках нашої планети відзначають Всесвітній день радіо.

У цифрову еру, радіо залишається найнадійнішим засобом масової інформації, спроможним охопити найбільш широку аудиторію. Воно є загальновизнаним способом зв’язку, що володіє великими можливостями і вимагає малих витрат. Радіо дозволяє сягнути найбільш віддалених громад і найбільш вразливих груп населення. Більше того, радіо відіграє визначну роль в надзвичайних ситуаціях, полегшуючи  сповіщення про стихійні лиха.

Сьогодні, у Всесвітній День радіо, ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, у кого в душі знайшовся відгук і розуміння  цього винаходу, на адресу всіх, хто слухає радіо!