єРобота: МІКРОГРАНТИ ДЛЯ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ

Дата: 03.02.2023 11:03

З 1 лютого стартувала нова хвиля програми єРобота. Програма передбачає надання державної підтримки у вигляді мікрогрантів від 50,0 до 250,0 тис. грн. на старт або розвиток власної справи.

Отримати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду підприємницької діяльності. Щоб отримати кошти потрібно подати заяву та бізнес-план свого проекту через сайт Дія. Після перевірки наданих документів, оцінки бізнес-плану, а також кредитної історії заявника йому потрібно пройти співбесіду з фахівцями Держслужби зайнятості, за результатами якої службою ухвалюється рішення про надання чи відмову у наданні мікрогранту.

Минулого року троє жителів Ямпільської громади отримали позитивний висновок на свої бізнес-плани, один з них вже отримав грант в сумі 150,0 тис. грн.